Monthly Archives - април 2019

ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТИ

‼ ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТИ  ДО 20% , НА DAIKIN ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ ‼ ИСКОРИСТЕТЕ ГИ ПОПУСТИTE  ВО ИЦС ГРУП НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД ЗАЛИХА И . И АПЛИЦИРАЈТЕ ЗА СУБВЕНЦИЈА ОД ГРАД СКОПЈЕ – 15.000 ден. Со исклучително квалитетните DAIKIN климатизери, доживејте максимална удобност и топлина, без да се грижите за месечните сметки на електричната енергија! ✔ Висока енергетска класа до А++✔ Ниски сметки за топлинска енергија✔ Идеалното решение за секој дом, ➡ Високоѕидни единици до 20% попуст: https://goo.gl/2xhQFB➡ Прочистувачи на воздух 15% попуст: […]
Прочитај повеќе...

ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТИ – DAIKIN FTXB-C

СО ВЕЛИГДЕНСКИТЕ ПОПУСТИ  ВО ИЦС ГРУП , ЗАШТЕДЕТЕ ДО – 10% ПРИ КУПУВАЊЕ НА НАЈПРОДАВАНИОТ И ИСКЛУЧИТЕЛНО ШТЕДЛИВ ИНВЕРТЕРТ – FTXB-C, И АПЛИЦИРАЈТЕ ЗА СУБВЕНЦИЈА ОД ГРАД СКОПЈЕ – 15.000 ден. ????<< DAIKIN FTXB-C (R-410) >>???? ➡ Високоѕидна инвертер клима со рамен, стилски преден панел кој лесно се вклопува во секој ентериер.➡ Енергетска класа (ладење/греење): A+/A+➡ Достапни капацитети: 3,5KW; 5KW; 6KW➡ Температурен опсег на работа при ладење -10ºС до +46ºC➡ Температурен опсег на работа при греење -15ºС до +18ºC ➡Можност за дополнителни 5% […]
Прочитај повеќе...

ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТИ – DAIKIN PERFERA FTXM-42M

>>СО ВЕЛИГДЕНСКИТЕ ПОПУСТИ  ЗАШТЕДЕТЕ ДО   20% ПРИ КУПУВАЊЕ НА DAIKIN PERFERA FTXM-42M, И АПЛИЦИРАЈТЕ ЗА СУБВЕНЦИЈА ОД ГРАД СКОПЈЕ – 15.000 ден.<< ???? DAIKIN PERFERA FTXM-42M  е повеќе од обичен клима уред – грее, лади и го прoчистува внатрешниот воздух. со вградената FLASH STREAMER  технологија. ???? ✔ A++ енергетска класа ✔ Qg=  5.4 (1.7 – 6.0) kW ✔ FLASH STREAMER – технологија,која  овозможува  до 99% здрав и чист воздух, ослободен од разни алергени, вируси, и непријатни мириси. ✔ 2 – зонско интелегентно око ✔ 3-D проток на воздух ✔ […]
Прочитај повеќе...

ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТИ – DAIKIN SENSIRA FTXF50A и FTXF60A

>>СО ВЕЛИГДЕНСКИТЕ ПОПУСТИ ЗАШТЕДЕТЕ ДО – 10% ПРИ КУПУВАЊЕ НА НАЈПРОДАВАНИОТ И ИСКЛУЧИТЕЛНО ШТЕДЛИВ ИНВЕРТЕРТ – DAIKIN SENSIRA, И АПЛИЦИРАЈТЕ ЗА СУБВЕНЦИЈА ОД ГРАД СКОПЈЕ – 15.000 ден.<< ➡ Акцијата трае до 01.05.2019 година. ✔➡ 10% попуст или 24 рати без камата на редовната цена, за моделите SENSIRA FTXF50A и FTXF60A. ✔➡ Гратис WIFi контролер за моделот SENSIRA FTXF35A (кој е со редовна цена oд 3.600 ден.) ✔➡ A++ енергетска класа, ✔➡ еколошки фреон R-32 и ✔➡ 3 години безусловна гаранција. ✔➡ ЕUROVENT сертификат –гаранција за квалитетот и потврда на перформансите ➡ ПОБРЗАЈТЕ ВО ПРОДАЖНИТЕ МЕСТА НА […]
Прочитај повеќе...

ИЦС Груп се приклучува на денот за правење добри дела „Pay it Forward“

ИЦС Груп овластен партнер на DAIKIN за Македонија се приклучува на одбележувањето на денот за правење добри дела „Pay it Forward“, кој во организација на „Инер вил клуб Скопје Еуропеа“ и „Аутизам МК“ ќе се одржи на 14 април (недела) на Школка во Градскиот парк од 10:30 до 14:00 часот. Преку настанот се одбележува месецот април, кој е посветен на зголемување на свеста за аутизмот преку правење добри дела или попознато како „Pay it forward“. „На настанот ќе ги славиме хуманоста, човечноста, како […]
Прочитај повеќе...

0

ICS GROUP – Intelligent Climate Solutions