fbpx

Tag - DAIKIN

ЈУНСКА АКЦИЈА на најпродаваните DAIKIN инвертер клими

📌<< Искористете ги ЈУНСКИТЕ ПОПУСТИTE на DAIKIN во ИЦС ГРУП и обезбедете си идеална клима во вашиот дом. >>📌 ✔од 7% до 20% попуст или 24/48 рати без камата. ✔за on-line купување на моделот DAIKIN FTXB-C дополнителни 5% попуст. ДОКАЖАНО НАЈДОБРИ ✔ Само еден е DAIKIN – No.1 во светот.  ✔ 100 % задоволни корисници. ✔ EUROVENT сертификат – доказ од стручната јавност.  ✔ 3 години гаранција. ✔ Јапонски бренд – Европско производство. ПОВЕЛЕТЕ ВО ПРОДАЖНИТЕ МЕСТА НА ИЦС ГРУП – единствен Home Comfort Expert Partner на DAIKIN за МАКЕДОНИЈА. Продажен салон – Т.Ц. […]
Прочитај повеќе...

Зошто да ја одберете DAIKIN PERFERA FTXM-42M?

Зошто да ја одберете DAIKIN PERFERA FTXM-42M? Еден уред со две функции – инвертер клима уред и прочистувач на воздух.   Daikin Perfera FTXM-42M е високотехнолошко решение за климатизација, кое целосно ги задоволува потребите за греење, ладење и прочистување на воздухот во вашиот дом. Паметна контрола, чист дизајн, заштеда на енергија и исклучително низок шум се карактеристиките со кои се одликува Daikin Perfera  FTXM-42M. Со  капацитет од  Qg 5.4( 1.7-6.0) kW овој  клима уред   е идеален  за препорачана површина од 45-50 м2. Протокот на воздух […]
Прочитај повеќе...